OK-AGENTURA

Zámek ve středních Čechách (9)

Dvoukřídlý, dvoupodlažní zámeček vybudovaný v 16.století na místě původní tvrze ze 14. je z části obklopený zdí, která tvoří jednu stranu náměstí s parčíkem. To představuje prestižní adresu pro zájemce, který preferuje bydlení na menším městě - prestižnější adresa v místě neexistuje. Okolí je vyhlášené svým čistým prostředím s lesy a rybníky. V zámečku je celkem 15 místností, je celý podsklepen a k využití je velká prázdná půda.
V současné době objekt prochází postupnou rekonstrukcí. Je hotova celková rekonstrukce střechy včetně komínů a měděných klempířských prvků, byla provedena částečná výměna a oprava oken, byl zrekonstruován zámecký zděný plot a vjezdová brána, byla upravena zahrada a nově provedeny přípojky všech energetických a technických sítí - elektřiny, vody, plynu a kanalizace.
Zámek může pro náročnějšího uživatele sloužit jako rodinné sídlo, ale může být rovněž využit pro jiné podnikatelské záměry, vhodné pro tento druh objektu. Byl zpracován a je v případě zájmu k dispozici projekt na zřízení domova pro seniory, včetně tří možných variant přístavby druhého zámeckého křídla, odbouraného začátkem minulého století.
V místě je škola, pošta, zdravotnické zařízení. Okolí je známé svým čistým prostředím, je bohaté na lesy a rybníky. Vzdálenost od Prahy cca 60 km, výhledově se ještě zlepší dostupnost dálniční přípojkou k dálnici D3 (cca 10 km).

Pozemek :cca 5.281 m2
Zastavěná plocha:730 m2

Kupní cena k jednání:20.800.000,- Kč

 

OK-AGENTURA